yazilarin-indexlenmesi-icin-yapilmasi-gerekenler

İnternet sitenizde bulundurmuş olduğunuz makale ve içeriğin özgün ve orjinal olması sitenizin arama motorlarında yapılan aramalar sonucu ilk sıralarda yer almasını sağlayacaktır.
Bu sebepten dolayı sitenizi yayınladıktan sonra site içi indexleme işlemini sitenizde bulunan makale ve yazılara yaptırdığınız takdir de olumlu bir sonuç ile karşılarşır iseniz sitenizi aramalar sonucu ilk sıralarda görmeniz mümkün olacaktır.
Yazıların indexlenmesi için yapılması gerekenler sanıldığından daha kolay bir işlem olmasına rağmen halen indexleme işlemini yapamıyor iseniz bu işlerden anlayan ve güvendiğiniz kişilere indexleme işlemlerini belirli ücret karşılığında yaptırabilirsiniz.
Yazı indexleme işlemi kısaca sitenizde bulunan makale ve yazıların arama motorlarının hafızasında kayıtlı olup kullanıcı makaleden bir kelime girdiği takdir de arama sonuçlarında makale bulunan sitenin arama ekranına gelmesini sağlamaktadır. Sizde web site sahibi iseniz yazıların idexlenmesi için yapılması gerekenler konusuna göz atın.