web-tasarimi

        WEB TASARIM, WEB TASARIMI, WEB TASARIM FİRMASI

Web tasarımı, kurumsal bir firmanın web sitesinin amacına uygun şekilde tasarlanması ve planlanmasıdır. Web tasarımı sayesinde;  firmanızın web sayfasıyla ilgili tüm görsel ve işitsel veriler düzenlenerek, en iyi biçimde hizmet vermeniz sağlanır. Web sayfası kurumsal firmanızın tanıtımını yaptığınız ve hizmetlerini yayınladığınız online mağazanızdır. Web tasarımınızın başarılı olması bir ölçüde firmanızın başarısı demektir. Günümüzde, internet hayatımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Bu nedenle kurumsal firmaların online sistemde satış, pazarlama ve reklamlarını yaptıkları web sayfalarının tasarımları, ayrıca önem taşımaktadır.  Web sayfanızın sizin online vitrininiz olduğunu düşünürsek, sadece bir web sayfanızın olması yeterli değildir. İyi ellerden çıkmış bir web tasarımı çalışmanız olmalıdır. Yani iyi bir web tasarım firmasıyla çalışmanız gerekir.

Web tasarımı neden yapılmalıdır?

Ziyaretçi sayınızın artması ve müşterilerinizin web sayfasında geçirecekleri zamanın kazanımlı olması açısından web sayfasının tasarımı etkileyici ve kullanımı kolay olmalıdır. Arama motoru optimizasyon hizmeti alarak, arama motorlarında daha kolay ulaşılabilir olmanız gerekir. Web sayfasıyla internet pazarında yer alan kurumsal firmanız, web tasarımı sayesinde satış ve pazarlama etkinliğinin artmasını sağlayacaktır. Firmanızın tüm gelişmelerini, yenilik ve kampanyalarını en hızlı biçimde müşterilerinize aktarabilmeniz için gerekli işlemlerin yapılması web tasarımı ile mümkündür. Sanal prestijiniz,  müşterilerinize hizmetlerinizi en doğru şekilde sunabilmek için, firmanızın web sayfasına web tasarımı yapılmalıdır.

Web tasarımı nasıl yapılır?

Öncelikle firmanızın sektörüne ve işleyişine en uygun bir şablon çizilir. Bu aşamadan sonra şablona uygun kodlamalar yapılır. Sonrasında sayfa hızınızı arttırma işlemleri, kod yapısının seoya uygunluğuna bakılır. Web sitesinin ziyaretçiler tarafından sevilmesi kadar arama motorları tarafından da üst sıralarda yer alması için seo çalışması yapılır. Bütün bu çalışmalarla arama motorlarında ilk sayfalarda yer alarak ziyaretçi trafiğiniz arttırılmaya çalışılır.

Web tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken konular ise;

İnternet dünyası ucu bucağı olmayan bir pazardır. Bu dünya da var olmak için piyasadaki rakiplerin bir adım önünde olmanız gerekir. Bunun için doğru kişilerle çalışmak verimliliğinizi arttıracağı gibi, yanlış yaklaşım ve kişilerle çalışmak tam tersi etkide bulunur.  Doğru kişileri araştırarak, yaptıkları işlere bakarak ve referanslarına bakarak bulabilirsiniz. Verilen hizmetin kalitesi size sağlayacağı başarı ya da başarısızlıkla orantılıdır. Sizlere kısa vadede büyük gelişmeler sağlayacağını söyleyenler gereken bilgi ve birikime sahip olmayabilir ya da gelişmelerin takibini iyi yapmamış olabilirler. Sürekli gelişen ve değişen çevrimiçi sistemde hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir web tasarım firmasıyla çalışılmalıdır. Web tasarım firmaları düzenli alt yapıyı oluşturduktan sonra da teknik yardıma devam eder. Ancak sistematik ve düzenli yenilenmeyle sağlam başarı kriterleri oluşturulabilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Firmamız istek ve taleplerinize göre yazılım sistemleri geliştirir. Kurumsal firmanızın, sektörsel pazarınızın araştırmasını yaparak ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Web tasarımı yapılan web sayfanız,  tasarımıyla farklılık yaratarak arama motorları tarafından ilgi gören bir hale getirilir. Sitenizin alt yapısı güçlendirerek uzun vadede itibar kazandırılır. Web tasarım projenizde sizlere google arama motoru optimizasyonu ve firmalar arası çoklu anahtar kelime optimizasyon hizmeti sağlanır. Sürekli değişen internet ortamında sürekli yenilenerek ve gelişerek trendlerin yakından takibini yapmaktayız.

Kısacası daha bir iyi web sayfası için daha iyi bir web tasarımı, daha iyi bir web tasarımı için daha iyi bir web tasarım firması gerekir.  Şahıs ve kuruluşlara sektörlerine ve misyonlarına uygun, kullanımı ve erişimi kolay, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayacak hizmetleri vermekteyiz.