sosyal-medya-seo

SOSYAL MEDYA SEO, SOSYAL MEDYA DANIŞMANI, SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Bilgisaray ve telefonlar sayesinde hayatlarımıza giren internet, markaların ve firmaların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Markalar için seo çalışması artık bir zorunluluk olmuşken, müşterilere kolay ulaşımı sağlayan sosyal medya seo çalışmaları da artmıştır. Sosyal medya günümüzde en etkin iletişim biçimidir. İnsanlar sosyal medya sayesinde birbirleriyle iletişime geçerek trendleri, haberleri, gündemi, markaları, tüketim ürünlerini yakından takip etme şansı bulmalarına neden olmuştur. Bu da birçok marka ve firmanın tanıtımını yapmak için gözünü sosyal medyaya çevirmesine neden oluyor. Popülerliği yüksek twitter, facebook, youtube gibi paylaşım sitelerindeki paylaşımlarınız sizin de popülerliğiniz demek oluyor.

Sosyal medya seo çalışmaları şirketler için doğru hedef kitleye ulaşabilmelerini kolaylaştırarak daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşmalarını sağlar. Ayrıca firmalar için sosyal medya ağlarını kullanmak doğru reklamın en ucuz şekliyle yapılmasını da sağlamıştır. Bu nedenle seo çalışmalarıyla beraber sosyal medya seo çalışması da yapılmaya başlandı. İnternet kullanım ağının git gide büyümesi, arama motoru optimizasyonu yaparken sosyal medyanın da sıralamalarda etki sağlamasına neden olur. Bu nedenle atılan twitler, paylaşılan videolar, fotoğraflar arama motorlarında link yaratıyor. Link yaratması da arama motorları tarafından rağbet görmesini sağlıyor. Arama motorları tarafından önemsenen bu linkler dolayısıyla varlığını internet ağında sürdürmeyi hedefleyen firmalar ve markalar için de önemli olmaya başladı.  seo hizmeti veren birçok firma sosyal medya danışmanlığı hizmeti adında sosyal medya seo hizmeti de sunmaya başladı.

Nedir sosyal medya danışmanı?

Sosyal medya danışmanı firmanıza sosyal medya danışmanlığı hizmeti verirken sosyal ağlarda firmanıza bir profil oluşturarak hedef kitlenize gereken paylaşımlarda bulunmanızı sağlar. Sosyal medya da aktif rol almanız firmanızın sosyal ağda sürekli reklam yapması demektir. Bu doğrultuda sizlere yol gösterecek olan sosyal medya danışmanınızdır. Sosyal medyadaki paylaşımlarınızın yönetimi, takipçi sayınızın artması, tanıtım linklerinizin dönmesi, profilinizin güncellenmesini sosyal medya danışmanınız sizin için yapar.

Sosyal medya‘ nın Seo ‘ ya Katkısı nedir?

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti almak öncelikle size yeni müşteriler kazandırır. Ucuz maliyetlerle hızlı ve etkin bir reklam kampanyası yapabilirsiniz. Müşterilerle doğrudan iletişimi kuvvetlendirerek, müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Tanınılırlığınızı arttırarak markanızın ve firmanızın ismini daha geniş alanda duyurabilirsiniz. Bunlar ve benzer nedenlerle mutlaka sosyal medyada yerinizi almalısınız.

Bu bilgiler doğrultusunda firmanızın ve ya markanızın bir sosyal medya seo hizmeti alması gerektiğine ikna olduysanız bizimle yapacağınız iş birliğiyle, sosyal medya danışmanlarımız markanız ve ya firmanızın sosyal ağdaki ayağı olmaya hazır. Bizimle yapacağınız çalışmalar doğrultusunda, hedef kitlenizi daha yakından tanıyabilirsiniz, hedef kitlenizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar sürdürebilirsiniz. Markanızın itibarı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerinizin ürünleriniz hakkındaki düşüncelerini birinci ağızdan en doğru şekilde alarak, ürünlerinizi bu veriler doğrultusunda geliştirebilirsiniz.

Bizler markanızın veya firmanızın sektörüne ve misyonuna göre sosyal medya da en uygun yeri almanızı sağlarız. Firmanızın ve ya markanızın sosyal medyada en etkin hale gelmesini sağlayarak, daha çok müşteriye ulaşmanız için gereken adımları atarız. Sizin için en doğru reklam ve tanıtımı yaparak ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanıza yardımcı oluruz. Güncellemelerinizi takip ederek sürekli yenilenmenizi ve gelişmenizi sağlarız. Bizim sunduğumuz hizmet kalitesi, güvenilirliği sayesinde arzu edilen geri dönüşümlere ulaşırsınız. Sosyal medya danışmanlığı konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip firmamız, alanında uzman çalışanlarımızla firmanız sosyal ağda emin ellerde olmanın güveniyle kazanç sağlayacaktır.  Biz burada sizin için varız. Sizde markanızın ve ya firmanızın sosyal medyadaki hak ettiği yeri almasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.