notebook-servisi

Notebook Servisi, Notebook Servisi Seo, Notebook Servisi Web Tasarım

Notebook hayatımıza girdiğinden bu yana evimizdeki, işyerlerimizde ki tüm teknolojik cihazlar neredeyse hayatımızdan çıkmış oldu. Dizüstü bilgisayarlarımız notebook geldiğinden bu yana artık raflara kalktı diyebiliriz. Kişilerin, en çok tercih ettikleri notebook, taşınmasının kolaylığı, ekranın küçük olması, işlevselliği ve en önemlisi her yerde kullanılabiliyor olmasının verdiği kolaylıkla hayatımızın vazgeçilmezi oldu. Ayrıca notebook daha öncesinde bilgisayarla hiç tanışmamış olan yaşlılarımızın, çocuklarımızın da hayatına girdi. Kullanım kolaylığı sayesinde herkese hitap eden son derece mükemmel bir teknoloji diyebiliriz. Yaşlılarımız uzağı göremediği bunun yanı sıra, yakını daha iyi gördüğü için notebooktan gazete okumaya başladılar. Okuma-yazma bilmeyen çocuklarımızın oynayacağı, oynarken de eğitileceği tam bir eğitim makinası oldu. Okula giden çocuklarımızın ödevlerini yaptıkları ve yapılan ödevlerin anında kontrolünün sağlanmasıyla güvenli bir eğitici araç oldu. Bugün hemen hemen tüm teknolojik marketlerde notebook satışlarında kayda değer bir artma görülmüştür. Özellikle 2013-2014 yıllarında notebook satışı diğer tüm teknolojik aletlerin üst sıralamasına çıkmıştır. Devlet hatta birçok okul da kendi bünyesinde çocuklara notebook vermiştir. Hemen hemen tüm telefon ve bilgisayar markaları notebook üretmeye başlamıştır. Satışlardaki bu artışın bir diğer nedeni de firmaların notebook seo çalışmaları yapmalarından geçmektedir.

Peki bu kadar hayatımıza giren notebook arızalandığında ne yapacağız? İşte notebook ile beraber bir de notebook servisleri gündemeye gelmeye başladı. Peki bizim sıkıntılarımıza çözüm bulabilecek olan notebook servis neler yapar, nasıl hizmet verir?   Bizim notebook servis ten beklentilerimiz nelerdir?

Notebook servisi, öncelikle herkesin bulabilmesi açısından notebook web tasarım yaptırmış firmalar olmalıdır.  Bu firmalar aynı zamanda googlede arandıklarında ilk sırada çıkabilmeleri açısından notebook arama motoru optimizasyonu da yaptırmaları gerekir. Bu sayede google onayından geçerek güvenilir bir firma olmaya hak kazanırlar. Güvenilir bir notebook servisinden beklenenler ise şöyledir;

1-Notebook anakart tamir edebilmeli, gerektiğinde değişim ve onarımını yapabşlmeli

2-Notebook ekran kartını tamir edebilmeli, gerektiğinde değişimini sağlayabilmeli

3-notebook tüm parçalarının onarımını ve değişimini sağlayabilmeli

4-notebook yazılımlarını güncelleyebilmeli ve onarımını yapabilmeli

5-notebook LCD ekranının tamirini gerektiğinde onarım ve değişimini yapabilmeli

6-notebook inverter tamirini ve değişimini sağlayabilmelidir.

Notebook servisi, notebook ile alakalı tüm parçaları bünyesinde bulundurabilmeli, eğer yok ise kısa sürede teminini yapabilmelidir. Mesala; optik okuyucu, ekran kartı, optik sürücü, chipset, kamera,data kabloları, kart okuyucusu gibi bir çok parçayı temin edebilmelidir.

Notebook servisi, düzenli bir sistem ile çalışmalıdır. Ürününüzü götürdüğünüzde hemen ama doğru bir şekilde arızası belirlenmelidir. Arıza belirlendikten sonra müşteri onayı alınmadan işleme başlanmamalıdır. Eğer müşteri onayı alındıysa, müşteriye teslim süresi konusunda net bilgi verilmelidir. Genelde bu süre 1 ile 3 iş günü arasında olmalıdır. Eğer işlem de herhangi bir gecikme var ise bu hemen müşteriye bildirilmelidir. Notebook servisi ürünün tamir, onarım yada değişim gibi işlemini bitirdikten sonra, müşteriye teslim ederken, yapılan işlem hakkında kendisine yeterli bilgiyi vermelidir. Ayrıca tamiratını yaptığı ürünün garantisini de mutlaka müşteriye vermelidir. Notebook servisi, her şeyden önce güvenilir olmalıdır. Bu nedenle bu işi profesyonel olarak yapan firmalar notebook google ilk sayfada yer alan firmalardır.

Notebook servisi, bakacağınız zaman bir diğer detay ise, Türkiye’nin her yerine hizmet verebiliyor olmasıdır. Geniş bir ağı olan notebook servisi, her zaman bizim tercihimiz olacaktır.  Notebook servisinin ayrıca dikkat etmesi gereken en önemli nokta, arızayı iyi teşhis etmek olmalıdır. Genelde, teknolojik olan böyle cihazlarda arıza teşhisi tam anlamıyla doğru yapılmaz ise başka yerlerden sıkıntı yaşamasına sebebiyet vermektedir. Yada bir arızayı tamir ederken, başka bir yeri bozmamaya dikkat edilmelidir. Zaten kaliteli firmalar yaptıkları notebook seo web tasarım ile müşterilerine güven vermektedir.