magento-tasarim

Magento bir alışveriş sitesidir ve işini çok iyi bir şekilde yapıyordur ve bu işlerini yaptıkça etraftan bir çok iyi yorum almaktadır. Çok kapsamlı bir site olmak üzerine yurt içi ve yurt dışı işleri vardır bu sayede güvenirliği iki katına çıkmıştır.

Çünkü sadece yurt içi değil yurt dışına bile çıkabiliyorsa gerçekten çok önemli bir mevkidedir. O yüzden bu Magento gerçekten işini iyi yapan bir E-ticaret sitesidir, Hem yurt dişi olması ona daha çok malzeme demektir.

Çünkü Türkiye’ de olmayan bazı malzemeleri yurt dışından getirterek sahip olabilirsiniz. Gerçekten bu adamlar işlerini çok iyi yapıyor. Açık kodlu bir E-ticaret sitesidir. Yanlızca 2 senedir mevcut bir site ama o 2 senede işini en iyi şekilde yapan bir sitedir. 2 sene sonunda daha sağlam adımlar atarak profesyonel hale gelmiştir. Magento ” En İyi Yeni Proje “ödülüne layık görülen bir ticaret sitesidir. Bir kaç genel özellikleri vardır. Bunların başında Site yönetimi bulunmaktadır. Site yönetimi bir e-ticaret sitesinde çok önemlidir. Çünkü müşteri her an sipariş verebilir. Her an takipte olmakta fayda var. Bir alışveriş sitesinin beklediğiniz her şeyi Magento sizlere sunuyor. Magento’ nun Enterprise diye bir sürümü vardır ve bu sürüm en üst seviyededir. Bu siteye çok para harcandığı bir gerçektir. Çünkü bu kadar kısa bir sürede bu kadar büyük bir şirket olmak gerçekten çok zordur. Bu arada şöyle bir şey var ücretsiz olması sizi asla ama asla yanıltmasın. Çünkü işlerini o kadar profesyonel yapıyor ki bunlar onlar için size verilen bir hediyedir. Onlar kazancı olmasa zaten kimseye bedava bir iş yapmazlar işte bu yüzden sakın ama sakın yanılmayın. Parasızda bu işi sizlere yapsalar güvenin onlara. Bu işi profesyonel bir şekilde yapıyorlar.