kanvas-tablo

Kanvas Tablo, Kanvas Tablo Seo, Kanvas Tablo Web Tasarım

Canvas tablo birçok tablodan farklıdır. Bu farklılıklar İtalyan şase ismi verilen 3 cm kalınlığındaki ve 4 cm genişliğindeki fırınlanmış ahşap üzerine gerilen tablolardır. Canvas tabloları diğerlerinden ayıran en önemli özellik, 3 cm en ve 4 cm genişliğe sahip olmasıdır. Canvas tablolarda resim sanatı 3 cm kenarı da kapsayarak resmin yandan bakıldığında bir bütün halinde görünmesidir. Duvara parçalı halde de asılabilen bu tablolar arasında mesafe olmasına karşın, yandan bakıldığında bir bütünmüşçesine duran Canvas tablolar ince bir estetiği simgeler.

Canvas tablolar teknolojik olarak en son çıkan dijital baskı makinelerinde, tual bezine kaliteli bir şekilde basılarak Canvas kumaşa basılır. Kullanılan boyalar ise, su bazlı boyalardır. İçeriğinde solvent vardır.  solvent ağır kokulu, içerisinde birçok kimyasal bulunan bir boya çeşididir.

Canvas tablo kendi doğal kokusu ve mat olması nedeni ile hem görünüş olarak orijinallik sergilemekte, hem de akşamları yanan ışığı emerek tablodaki parlaklığın yansımasını engellemektedir. Böylece çok şık orijinal bir duruş sergilemektedir.

Canvas tabloda kullanılan kumaş oldukça önemlidir.  Piyasadaki birçok kumaş pamuk ve kotondan çok naylon içermektedir.  Bu durum da, duvardaki ışığın emilemeyerek yansıma yapmasına neden olur. Bu nedenle kullanılan kumaş oldukça önemlidir. Kumaştan verim alınabilmesi için pamuk ya da koton olmalıdır. Böylece çok daha güzel bir görünüme ulaşır.  Tablonun verniği kuruduktan sonra hiçbir koku, yapışkan yüzey ya da rahatsız edici herhangi bir etken kalmamıştır. Rahatlıkla kullanılabilir.

Dijital ortamda basılan Canvas tablolar işlemler bittikten sonra ahşap şaseye el emeği ile giydirilir. Resmin tam ve güzel yansıtılabilmesi sebebiyle gerginin sağlam olması gerekmektedir. Eğer tabloda dalgalanma olursa çok kötü ve çirkin bir görüntü sergiler bu nedenle kumaşın gerilmesi çok büyük önem taşır.

Peki kanvas tablonun üretimini yapan bu firmalar tablolarını nasıl satarlar? Tabii ki internet üzerinden. Ancak bu hiç kolay bir iş değildir. Çünkü internette bir yere sahip olmak ve adını duyurmak hem emek hem de zaman isteyen bir iştir. ilk olarak bir kanvas tablo web tasarım yaparak ürünleri pazarlayacağınız bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Çünkü insanların artık bir şeyler satın almak için ilk ziyaret ettikleri adres internettir.

Bu noktada da sitenizin arama motoruna uyumlu hale getirilmesi gerekir. Bu işte profesyonel bir kanvas tablo seo danışmanı ile çalışmalı ve sattığınız tablolara uygun anahtar kelimeleri belirlemelisiniz. Çünkü insanlar kanvas tablo satın alacakları zaman arama motorunda arama yapmak için çeşitli kelimeler kullanacaklardır. Bu işin uzmanı olan bir seo danışmanı sizin web sitenize kanvas tablo arama motoru optimizasyonu yaparak sitenizin ulaşılabilirliğini arttırabilir. Doğru anahtar kelime kullanımı ve doğru görsel seçimi ile insanların size ulaşması daha kolay hale gelir.

Web sitenizin arama motoruna uyumlu hale gelmesi aynı zamanda kanvas tablo google ilk sayfa içerisinde yer almanızı sağlayacaktır. Böylece insanlar aramsa motoruna “kanvas tablo” yazdıklarında karşılarına çıkan ilk sayfadaki web sitelerinden biri de siz olacaksınız. Kanvas tablo 1 sayfada çıkmak hem sitenizin daha fazla tıklanmasını hem de satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Kanvas tablolarda çeşitlilik çok olduğu için web sitenizde her modele yer vermeniz müşterilerinizin fikir edinmesi açısından çok daha iyi olacaktır. Bu nedenle mutlaka kaliteli bir kanvas tablo seo web tasarım ile sitenizde bütün ürünlerinize yer vermelisiniz. Ürün detayları hakkında sitenizi ziyaret edecek olan potansiyel müşterilerinizi bilgilendirmelisiniz.