kelimenin-site-icin-onemi-nedir

Anahtar kelimenin site için önemi nedir? Bir siteyi oluşturan asıl şey tasarım olsa bile kullanıcılar bir siteyi ziyaret ederken çoğu amaçları sitenin içeriğini okuyup bilgi almalarını sağlamaktır.
Bu sebepten dolayı sitenizden bulunduracağınız makaleler özgün bir makale olacak ise sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sürekli sitenizi ziyaret ederek makaleleri okuyacaktır.
Sitenizi düzenli olarak güncellemediğiniz takdir de ise sitenize düzenli olarak giren kullanıcılar aynı şeyi okumaktan sıkılacağı için sitenize bir daha girmeme riskine de sahipsinizdir.
Bu yüzden sitenizde bulundurmuş olduğunuz yazıları düzenli olarak güncelleyip, özgün bir içerik kullanmanız sitenizi olduğundan daha canlı ve daha aktif yaparak seo’lar tarafından da dikkat edilir ise sitenizi arama motorlarında ilk sıralarda görebilirsiniz.

Anahtar kelimenin sitenin önemi için olarak özgün bir makale yazmaktır. Bu yüzden web sitenize giren kullanıcılar sizlerin yazılarını okuduklarında öğrenmekle kalmaz. Edindiği bilgileri de ezberleyebilir.